Login  Hasło  
Dodano
2026.04.24 : 19.03 /  32893
Autor
Patt
Kategoria
Makro


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : Wisienka

  
LidiaModry /  2026.04.29 : 13.01

Gratuluję , Marku.


  
Dorota_Kula 📢 /  2026.04.27 : 22.29

Marek, serdeczne gratulacje - takie piękne wykonanie nie mogło obejść się smakiem :)


  
ElzbietaP /  2026.04.27 : 19.00

Gratuluję Marku. Przyznam, że i ja myślałam, że wisienka wygra. Sama oddałam na nią głos.


  
Patt 📷 /  2026.04.27 : 18.24

Dziękuję za głosy:) Liczyłem na bezapelacyjne zwycięstwo i nobla (plus renta do końca życia), ale trzecie jest świetne! Dzięki !


  
alaadam /  2026.04.27 : 17.03

Gratulacje Marku pięknego trzeciego miejsca


  
Benka /  2026.04.27 : 12.58

Gratuluję Marku:)


  
Wichura 🐦 /  2026.04.27 : 10.45

Gratuluję Marku! Wspaniała wisienka nawet bez tortu;).


  
Minia /  2026.04.27 : 10.12

Gratulacje Marku


  
Szeherezada /  2026.04.27 : 08.46

Gratuluję Marku!


  
spyko /  2026.04.27 : 00.04

Gratulacje Marku z Wiesią na pudełku to przyjemność :)


  
Johan /  2026.04.27 : 00.04

Kropka nad "i" - gratuluję!


  
Benka /  2026.04.26 : 17.26

Łał!


  
Dorota_Kula 📢 /  2026.04.26 : 11.20

Piękna praca!


  
wasagni /  2026.04.26 : 10.24

Już dawno pisałam, że bardzo mi się podoba i nadal tak jest :)))


  
ElzbietaP /  2026.04.25 : 19.47

Piękna jest i bardzo soczysta :)


  
bluerose /  2026.04.25 : 19.31

Smakowicie podany mocny punkt :))


  
alaadam /  2026.04.24 : 21.27

Wow! Uuuuu! Pięknie!


  
spyko /  2026.04.24 : 19.39

Teraz to pojechałeś..chyba chcesz dotrzymać słowa.......bez komentarza :)))))



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone