Login  Hasło  
Dodano
2024.11.26 : 17.23 /  26595
Autor
Minia
Kategoria
Krajobraz


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : Jesiennie nad Morzem Bałtyckim

  
Minia /  2024.11.26 : 20.33

Dzięki Piotrze


  
PPPerz /  2024.11.26 : 20.16

Bardzo ładnie - winieta tu nie przeszkadza!


  
Minia /  2024.11.26 : 18.24

Przepraszam Aniu pomyliłam cię z Agnieszką Nieblednką


  
Minia /  2024.11.26 : 18.22

Dzięki Marku i Agnieszko powiem szczerze wam że mam rożne opcje też z winietką sama ją do daje aby było ciekawie a dzięki tej winietce wygrałam konkurs i to jest moja fotografia bo ja tak lubię ona sama mi się nie ustawia aby zrobić takie zdjęcie sama ją ustawiam aby była to jest moje spojrzenie


  
Szeherezada /  2024.11.26 : 18.08

Bardzo ładny pejzaż Małgosiu.


  
Patt 📷 /  2024.11.26 : 18.00

Ładny obrazek Małgosiu. Ale skąd za każdym razem bierze się Ci ta winieta? Nie mam nic przeciwko, ale to celowy zabieg?



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone