Dzięki Marku i Agnieszko powiem szczerze wam że mam rożne opcje też z winietką sama ją do daje aby było ciekawie a dzięki tej winietce wygrałam konkurs i to jest moja fotografia bo ja tak lubię ona sama mi się nie ustawia aby zrobić takie zdjęcie sama ją ustawiam aby była to jest moje spojrzenie