Login  Hasło  
Dodano
2024.12.02 : 17.47 /  26738
Autor
Minia
Kategoria
Krajobraz


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : Jesienne Mgliste odbicia Staw

  
Minia /  2024.12.03 : 15.38

Dzięki Lidio


  
LidiaModry /  2024.12.03 : 10.21

Jest tak smutno , że można się popłakać Ładnie oddałaś klimat tego miejsca.


  
Minia /  2024.12.03 : 07.11

Dzięki Irenko gdybyś przyjechała i zobaczyła ten staw napewno byś się po płakała widząc ten staw ja go już nie odwiedzam tak namiętnie jak przedtem aż się chciało tu przychodzić z wielką chęcią a teraz tylko płakać nad można dostałabyś zawału serca te bobry go tak zniszczyły że nie ma co go fotografować


  
IraN /  2024.12.03 : 06.49

klimatyczne zdjęcie...


  
Minia /  2024.12.02 : 19.57

Dzięki Aniu a ja myślałam że mówisz o tym co dałam przed konkursem bo ja to co tu jest dałam przed tym konkursem ale zauważyłam że nikt od ciebie jako pierwsza to zdjęcie co tu jest skomentowałaś uznałam że trzeba go usunąć aby nie zabierał miejsca a co do zdjęcia konkursowego to jest


  
Szeherezada /  2024.12.02 : 19.44

Myślałam o tym zdjęciu z konkursu Małgosiu.


  
Minia /  2024.12.02 : 19.40

Dzięki Elu i Aniu to jest to samo zdjęcie które wstawiłam jeszcze przed tym konkursem Aniu to zdjęcie co skomentowałaś jest to samo więc nie może być smutniejsze od poprzedniego jak jest to samo tylko że było w Albumie na Odbiciach


  
ElzbietaP /  2024.12.02 : 19.14

Ładnie Małgosiu.


  
Szeherezada /  2024.12.02 : 18.23

Tu jeszcze smutniej niż na poprzednim zdjęciu Małgosiu. Ale, zawsze ładnie tam.



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone