Login  Hasło  
Dodano
2024.11.30 : 18.28 /  26680
Autor
spyko
Kategoria
Natura


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : Nad Starorzeczem Warty

Od autora :
Nie patrz zbyt długo w ten obraz bo deprecha murowana.


  
Benka /  2024.12.01 : 13.42

Mega smutny, uciekam:))) Wrócę tu na wiosnę:))


  
Janka57 🎬 /  2024.12.01 : 12.59

A ja takie obrazy bardzo lubię ....


  
wasagni /  2024.12.01 : 11.20

Piękny, choć trochę smutny widok...


  
alaadam /  2024.12.01 : 09.54

Nadzieja w nurcie rzeki - dobre


  
ElzbietaP /  2024.11.30 : 23.31

Ja też mogę patrzeć, choć żal powalonych drzew, ale klimat, krajobraz bardzo mi się podoba.


  
spyko /  2024.11.30 : 22.48

Piotrze taki konkurs...melancholia to taka lekka deprecha ....czyli w temacie


  
PPPerz /  2024.11.30 : 22.42

Piękny obraz - ale lekko depresyjny - wszystko umiera! Tylko woda płynie ...


  
Patt 📷 /  2024.11.30 : 20.56

Wiedziałem, ze to Stanisława. Lubi siedzieć w krzakach całymi dniami.
Super!


  
Szeherezada /  2024.11.30 : 18.55

Nie jestem melancholijna Staszku. Ale, takie obrazy lubię.


  
Nieblondynka /  2024.11.30 : 18.52

...a ja mogę patrzeć i patrzeć...mam obok siebie bardzo podobne miejsca...one tkwią w mojej świadomości i życiu codziennym...i za to je kocham.Piękny obraz! :)


  
spyko /  2024.11.30 : 18.42

Widzę, że lubisz ten stan.....nie chciałem być drastyczny i opisywać co mi tu do głowy przychodzi....wodne cmentarzysko, drzewa umierają stojąc po czym truchła jeszcze się topią....psss!


  
Szeherezada /  2024.11.30 : 18.31

Lubię takie zdjęcia. A Twoje są przepiękne. Mogę na niego patrzeć i patrzeć.



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone