Login  Hasło  
Dodano
2026.04.03 : 20.56 /  32712
Autor
IraN
Kategoria
Krajobraz


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : U siebie -nie w podróży -w drodze do pracy

  
spyko /  2026.04.06 : 19.14

Bajecznie, takiej pogody i takich poranków Ci życzę codziennie :)


  
Dorota_Kula 📢 /  2026.04.05 : 21.50

O, zimą tez musi być tam urokliwie. Dobrze, że od czasu do czasu uda się jednak mieć tak ładną odskocznię :)


  
IraN /  2026.04.05 : 19.20

Nie zawsze są takie klimaty - większą część zimy było szaro , buro, czasem biało...A często się spieszę i jadę krótszą drogą między domami a to już bez plenerów



  
Patt 📷 /  2026.04.04 : 14.42

Droga dla marzycieli. Jest grzecznie w jednym miejscu.
To rzecz jasna w zupełności wystarczy. Nawet jak się spóźnisz pięć minut, łąki i drzewo Ci wybaczą. :)
Oklasky!


  
Dorota_Kula 📢 /  2026.04.04 : 13.29

Bardzo mi się podoba - fajnie tak oczy rankiem cieszyć :)


  
Wichura 🐦 /  2026.04.04 : 07.54

Miło, że słońce Cię prowadzi. Też bym chciała mieć takie piękne widoki.


  
ElzbietaP /  2026.04.03 : 22.44

Piękne! Tylko pozazdrościć takiej drogi do pracy.


  
Szeherezada /  2026.04.03 : 22.29

Bardzo ładnie!


  
alaadam /  2026.04.03 : 21.02

Ciekawie



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone