Nie zawsze są takie klimaty - większą część zimy było szaro , buro, czasem biało...A często się spieszę i jadę krótszą drogą między domami a to już bez plenerów
Droga dla marzycieli. Jest grzecznie w jednym miejscu. To rzecz jasna w zupełności wystarczy. Nawet jak się spóźnisz pięć minut, łąki i drzewo Ci wybaczą. :) Oklasky!