Login  Hasło  
Dodano
2026.05.31 : 09.23 /  33175
Autor
Patt
Kategoria
Inne


 Następne   Pełny Ekran    Poprzednie 
Tytuł : tematyczny czwartek

  
Dorota_Kula 📢 /  2026.06.01 : 21.50

A swoją drogą - pomysł na plakat przedni!!! :)


  
Dorota_Kula 📢 /  2026.05.31 : 23.10

Porażek budowlanych, mieszkaniowych, modowych nie odnalazłam w swoich zasobach pamięci fotograficznej, natomiast fotograficzne - to i owszem - i takie zamierzam pokazać :)


  
ElzbietaP /  2026.05.31 : 21.18

Nie wiem czy coś znajdę, ale mam jeszcze inny problem. Nie będzie mnie w czwartek, następny również. Postaram się coś dać w środę i pewnie to już jest porażka.


  
Szeherezada /  2026.05.31 : 18.17

Marku ja chyba też odpuszczę.


  
Patt 📷 /  2026.05.31 : 17.13

Droga Aniu,
Doskonale rozumiem, że przemawia przez Ciebie wrodzona skromność, granicząca z panicznym lękiem aby się tylko nie wychylić. Widzę też tę Twoją patologiczną wręcz wyrozumiałość dla bliźnich – w tym uroczych jednostek, u których ewolucja wyraźnie wcisnęła hamulec i zatrzymała się na etapie ameby.
Podejrzewam, że gdyby komuś jakimś cudem udało się namówić Cię na włam, nie tylko nie wyniosłabyś rodowych sreber, ale z poczucia winy położyła nowe gładzie, odmalowała przedpokój, a na stole zostawiła sowity napiwek za fatygę.
Pragnę Cię jednak uspokoić: PORAŻKA naprawdę nie musi być zjawiskiem żenującym i powodem do przymusowej emigracji. Przeciwnie – w odpowiednich rękach staje się fundamentem wyrafinowanego żartu, głębokiej refleksji, a przy dobrych wiatrach nawet wielkiej życiowej filozofii. Spójrz na takiego Don Kichota czy Bustera Keatona – zrobili z bycia życiowym nieporozumieniem taką sztukę, że do dziś im klaszczemy, podczas gdy ludzie sukcesu po cichu umierają na wrzody i zawały.
Zresztą, zejdźmy na ziemię. Przecież masz już w swoim portfolio ujęcia tak malowniczo „porażkowe”, że naprawdę – tylko startować w czwartku.
A plakatem w ogóle sobie głowy nie zawracaj. To najpewniej tylko pretensjonalny wyraz czyjejś tęsknoty za życiowym ekshibicjonizmem, ewentualnie łopatologiczna sugestia, że „nic, co ludzkie, nie jest nam obce” .




  
Bernikla 🦢 /  2026.05.31 : 15.23

Przepraszam, ale odpuszczę.
Fotografowanie żenujących sytuacji to nie jest moja specjalność.
Życzę powodzenia :)


  
alaadam /  2026.05.31 : 13.49

Podobno rozlana kawa szybciej postawi na nogi niż wypita. Idę rozlać :)


  
Patt 📷 /  2026.05.31 : 09.24

Zaproszenie do „Porażki”
Jeśli ktoś obejrzał głupi film pt Głupi i głupszy - ten będzie wiedział o co biega.
Czwartek Czwartego Czerwca zapraszam do udziału w tematycznym czwartku pod tytułem:
PORAŻKA
Co zapodajemy:
Codzienne wpadki – rozlana kawa, dziurę w bucie, w płocie, w murze, wątpliwy design, nietęgie miny, chybione ubiory, projekty, które wymknęły się spod kontroli
Architektoniczne „perełki”. Kulinarne katastrofy…
Wszystko co Waszym zdanie zasługuje na miano porażki
może być poważnie, może być z humorem. Może być serio, może być zmyślone, wykoncypowane, wydumane, a nawet z pozoru głupie :)
Nie bójmy się! Popchnijmy ten wózek.
Każda technika dozwolona.




   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone