Login  Hasło  
Konkurs # 70 / temat: W środku
Początek      : 12.06.2026 : 00.00 | Koniec : 13.06.2026 : 23.59

Głosowanie  : 14.06.2026 : 00.00 | Koniec: 15.06.2026 : 23.59

Wyniki : 16.06.2026 : 00.00

Założyciel     : Benka

Trwa Głosowanie!


Opis Autora:
Zapraszam serdecznie do świętowania Kamiennych Godów 70 -tej edycji konkursu. Do wybrania tematu zainspirowała mnie dziecięca ciekawość: Co jest w środku? Ciągle w nas drzemie, dlatego wszędzie, gdzie się tylko da zajrzeć do środka, w środek, pośrodku, w środku zaglądajcie w poszukiwaniu kadrów. Trzy z nich wybierzcie i podzielcie się nimi w galerii konkursowej:)
Można szukać wśród lokalizacji, kadrów w środku pomieszczenia, wewnątrz, można odkryć wnętrze czegoś namacalnego, choćby ogórka kiszonego:)) Nie pogniewam się jak poszukacie punktu centralnego czasu i przestrzeni i rada będę jak sięgniecie w głąb siebie i pokażecie co tam macie w środku. Wszystkie konteksty interpretacyjne dozwolone, a SI wysyłamy tym razem na urlop. Drobne korekty akceptuję:) Zapraszam z całego serducha:)
Prace uczestniczące w konkursie 47
   (1)   (0)   
W kociołku
Johan
   (3)   (0)   
W środku
spyko
   (3)   (1)   
Połykacz
adasko
   (2)   (0)   
W środku sezonu ...
Benka
   (6)   (0)   
   (5)   (0)   
   (4)   (0)   
   (4)   (0)   
Mocna w gębie
Benka
   (4)   (0)   
Otwarcie
Patt
   (5)   (0)   
Owoc żywota ...
Johan
   (3)   (0)   
Afryka Dzika: W ...
PPPerz
   (4)   (0)   
... Cóż czai sie w ...
PPPerz
   (4)   (0)   
Afryka Dzika: W ...
PPPerz
   (5)   (0)   
Co komu w głowie ...
Johan
   (4)   (0)   
W środku zaklętego ...
rukasek1998
   (3)   (1)   
Wytłaczarka
rukasek1998
   (4)   (0)   
   (4)   (0)   
w środku suku
bluerose
   (4)   (0)   
w środku kościoła
bluerose
   (5)   (1)   
W środku (3)
Bernikla
   (4)   (1)   
W środku
Bernikla
   (4)   (0)   
W środku (1)
Bernikla
   (7)   (0)   
   (5)   (1)   
Zadyma w środku ...
ElzbietaP
   (3)   (0)   
Zawracanie kijem...
ElzbietaP
   (6)   (0)   
   (6)   (0)   
Mrówka...
wasagni
   (7)   (0)   
W środku sieci...
wasagni
   (5)   (0)   
Ryba nr 1 :).
Wichura
   (5)   (0)   
Ryba nr 2 :).
Wichura
   (6)   (0)   
Ryba nr 3:).
Wichura
   (7)   (0)   
A w środku ...
alaadam
   (7)   (0)   
W środku prawie jak ...
alaadam
   (6)   (0)   
Jak spojrzysz - ...
alaadam
   (7)   (0)   
W środku ciężkości
Benka
   (4)   (0)   
Serce dzwonu
Szeherezada
   (6)   (0)   
W kopalnii
Szeherezada
   (7)   (0)   
W środku piwonii
Szeherezada
   (7)   (0)   
W środku Wnętrza ...
Minia
   (7)   (0)   
Jarosław i Pomnik ...
Minia
   (7)   (0)   
Młody Dzięcioł w ...
Minia
   (15)   (0)   
(Psalmy
Patt
   (7)   (0)   
(TC) - ten obcy
shawrus
   (10)   (0)   
   (5)   (0)   
   (21)   (0)   
wieczność...
shawrus
   (11)   (0)   
Oczekiwanie
spyko
  
Benka /  2026.06.11 : 18.28

Małgosiu, czekam na Twoje prace. Czuję, ze zajrzysz do środka swoich szklanych kul:)


  
Minia /  2026.06.10 : 18.06

Fajny temat konkursu Benka


  
Benka /  2026.06.02 : 09.16

Liczę Elu na to szerokie pole interpretacji. Ty potrafisz zajrzeć do środka zawsze w bardzo ciekawy sposób:):))


  
ElzbietaP /  2026.05.31 : 22.05

Temat fajny, Beniu. Na pozór prosty, ale tak naprawdę dający szerokie pole do różnych interpretacji.


  
Benka /  2026.05.28 : 19.24

To byłoby coś!!!! Taki flak zobaczyć:))) I już żałuję, że pogoniłam SI na urlop, bo taki flaki to byś mega nam wyczarował:)) Plizzz przedkonkursowo, plizzz:)))


  
Patt 📷 /  2026.05.28 : 19.11

Mam znajomą chirurżkę, która zawodowo otwiera organizmy ludzkie. Nożem, być może nawet widelcem. Czy szanowna akceptuje widok flaków, w tym śledziony?
I nie, żebym zmyślał. Co to, to nie! Problemem może być tylko wniesienie aparatu na teren szpitala, albowiem, za mojej kiedyś bytności na Body Worlds - pogonili moją osobę kopniakiem.
Więc obawiam się.
Aczkolwiek - co człek ma w środku - byłoby w sam raz na konkurs, prawda?



   Copyright 2020 Patt i s-ka. All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone